BLOG

zdjęcie z wpisu

Debiut w roli prelegentki!

Z życia freelancera

Debiut w roli prelegentki!

Nie przepadam za wystąpieniami publicznymi. Albo przynajmniej tak mi się wydaje… Bo jak się okazało 30 stycznia w kawiarni Kofeina w Gdyni na kofi-konferencji 4 lekcje biznesu – Człowiek na freelansie bycie prelegentką całkiem nieźle mi wychodzi!

Mój debiut

Cztery lekcje biznesu – Człowiek na freelansie to była taka mini konferencja przy kawie i herbatce (lub grzanym winie, w moim przypadku) z czterema prelegentami w różnych punktach kariery, którzy opowiadali o swoim doświadczeniu bycia freelancerką, zakładania i prowadzenia firmy etc. Miałam zaszczyt być jedną z prelegentek. Teoretycznie miałam opowiadać o tym, jak założyć firmę, jakie kroki podjąć pod względem formalnym, ale okazało się, że większość osób na spotkaniu ma to już za sobą, dlatego postanowiłam mówić o czymś innym. O moim doświadczeniu, o plusach i minusach bycia freelancerem, a także o mojej książce.

 

Było ekstra!

Obawiałam się bardzo tego wystąpienia, ale freelancing i własna firma to moje ulubione tematy i jak zaczęłam mówić, to jakoś poszło. Tak naprawdę poszło świetnie, bo mówiłam przez 45 minut zamiast przeznaczone 20 i wyglądało na to, że publiczność dobrze się bawiła. Może to przez te liczne żarty o kocie! W każdym razie dałam radę i to było dla mnie najważniejsze. Udowodniłam sobie, że mogę, że wystąpienia publiczne nie są takie złe, że potrafię opowiadać z sensem i humorem.

O e-booku

Mój e-book „Freelancing – kompendium wiedzy” to aż 180 stron pełnych konkretnej wiedzy, życiowych przykładów i przydatnych wskazówek z zakresu wielu aspektów dotyczących prowadzenia firmy i pracy jako freelancer. Jeśli marzysz o pracy zdalnej, freelancingu czy własnej firmie – koniecznie sprawdź moją publikację! Więcej info: http://freelancing.com.pl/, a pobrać publikację można tutaj: https://todosklep.pl/produkt/freelancing/.