BLOG

zdjęcie z wpisu

Share Week 2020 – Inspiracje blogowe

Share Week 2020 – Inspiracje blogowe

Pierwszy raz biorę udział w Share Week, czyli inicjatywie polecania swoich ulubionych blogerów 🙂

Idea polega na tym, by polecić trzy blogi. Zatem zaczynamy!

To Lecimy Do, czyli blog podróżniczy Lili, Arka, Gabi www.tolecimydo.pl

Zacznę od rodziny, ale nie polecam tego bloga tylko dlatego, że prowadzi go moja siostra i szwagier, którzy opisują rodzinne podróże z swoją córką, Gabi – moją ukochaną siostrzenicą. Polecam, bo to naprawdę solidna dawka wiedzy o podróżach rodzinnych oraz o wspaniałych miejscach na całym świecie  z dużym nastawieniem na kraje hiszpańskojęzyczne. Zwiedzili kawał świata. Pięcioletnia Gabi widziała o wiele więcej niż ja w swoim 33-letnim życiu. Świetnie to opisują, z dawką dużej praktycznej wiedzy, a  do te wpisy okraszone są wspaniałymi zdjęciami zrobionymi przez Arka.2.

Zwierz Popkulturalny – blog o kulturze www.zpopk.pl

Blog, który śledzę najdłużej. Świetne wpisy analizujące zjawiska w popkulturze, a także recenzje filmów, seriali, książek. Nie zawsze się ze Zwierzem zgadzam, ale zawsze z przyjemnością i zainteresowaniem czytam jego (jej w sumie ;)) wpisy. Na początku przeszkadzałam mi fakt braku znaków interpunkcyjnych, bo zwierz jest dyslektykiem, ale już do tego przywykłam. Treść jest tak ciekawa, że przecinki stanowią drugorzędną sprawę.

Way of Taste, czyli Ilona, Robert i Tymek o podróżach, Vanach i kuchni na www.wayoftaste.pl

Kolejny rodzinny blog podróżniczy – nie mam co prawda rodziny, podróżuje sama niezbyt często, zwłaszcza porównując się z Lilą, Arkiem czy Iloną i Robertem, ale lubię czytać o przygodach innych, jak widać – jednak z nastawieniem bardziej na Polskę, jeżdżenie Vanem, a także kuchnię, bo Ilona świetnie gotuje. Ich strona internetowa przeszła niedawno lifting i można spodziewać się dalszych zmian oraz jeszcze większej liczby nowych, fajnych treści. Warto obserwować!