BLOG

zdjęcie z wpisu

Zapraszam na kurs z copywritingu w Gdyni!

Zapraszam do Gdyni na weekendowe szkolenie stacjonarny z copywritingu!

Od prawie dwóch już lat prowadzę kursy z copywritingu, dzieląc się z uczestnikami moją bogatą wiedza i doświadczenie. Do tej pory prowadziłam komercyjne kursy z copywritingu online, a także szkolenia stacjonarne dla podopiecznych fundacji aktywizujących zawodowo.

Po raz pierwszy w kwietniu przeprowadzę mój autorski kurs copywritingu stacjonarnie, dla wszystkich chętnych, którzy zakupią bilet. Serdecznie zapraszam! Tylko teraz bilety w niższej cenie: 719 zł zamiast 799 zł, dostępne tutaj. Promocja trwa do 20 marca lub wyczerpania biletów.

Termin kursu z copywritingu: 22 i 23 kwietnia 2023, godziny 10-16.
Miejsce: Gdynia, Wielkopolska 399, Szkoła Językowa La Mancha.

Harmonogram: 8 godzin wykład plus 3 godziny ćwiczeń.

W cenie: dostęp do prezentacji, przykładów i ćwiczeń; certyfikat uczestnictwa; przerwy kawowe z przekąskami.

PS. Możliwość uzyskania dofinasowania: kurs organizowany przez instytucję wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku.

Do każdego mojego szkolenia, w tym i tego, możesz dokupić pakiet sprawdzający: sprawdzę wszystkie ćwiczenia i odeślę feedback: https://szkolenia-copywriting.pl/produkt/pakiet-sprawdzajacy-cwiczenia-szkoleniowe/.

Więcej o prowadzonych przez mnie kursach z copywritingu, w tym o tym kwietniowym, poczytasz na mojej stronie https://szkolenia-copywriting.pl/